ZA CHYBY ZOBRAZOVANIA SA VOPRED OSPRAVEDLNUJEM.

Říjen 2007

Hallou.....i´m Back

12. října 2007 v 14:28 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Málo o mne
no ja lenže som s5...Haha,,,,...dneska totálne sranda bola...xD
No ale to je vždy ked su sú spojený deviataci a osmaci xD.....Kedže dneska sa naši "drahý"učitelia rozhodli že bdueme mat Branne....Uuuuf...a viete na normálnych školach v ten čas žiaci športujú ale niee...my sme museli ísť Túrovať.....My máme takú sprostú triednu ona by najradšej prešla pešo celé Slovensko :D Ale tobez srandy!!!!!
A kedže polovica triedy "náhodou" ochorela tak sme boli spojený z deviatou B kedže aj oni "náhodou" ochoreli.XD.....Ale to by ešte bolo strááášne super kedže tam je moja Tinqua.(na obrázku →)...(Jared leto 4ewwa) ale...Ale....:DJoj rpečo má všetko jedno veľké ALE?????no ale učitelky sa dohadovali o tom či pojdeme na Pina Domb (no neviem ako sa to presne volá ) alebo do Hája pud cez hrad alebo cez cestu...Alebo....Do Pédera autobusom a z tamad naspeť pešo cez Žarnov....no ale to ej už dobrých pár kilometrov... No tha ale hádajte kde sme šli......A....myslím že ste to neuhádli....že????? Šli sme do...................nie do Pédera ale do................................Hája....xD
Ale no totálna haluz bola :D...Ideme takým prechádzkovým tempom....No prechádzkovým ako prechádzkovým :D No ale bola to dobre dlho cesta...Hlavne že nám skoro ubehla...lol...SMe sa ja Tina a Zuzta na ceste dooobre zabávali...Hahaha...sme sa hrali takú hru....ráno o pol desiatej...(ráno ako ráno) že obe tri sme mali flašky ale ja som v tom mala najmenej preto sme začali zo Zuztinou lebo ona mala plnú...rozostúpli sme si do trojuholníka na ceste...a začali sme si flašku hádzať....Potom ked nás to z Zuztinou flašou už nebavilo vymenili sme na Tinu...a ked došla rada na moju tak som ja hodila Tine no to sa odkotulalo na druhu stranu cesty...a a kamion práve šiel...a Tá sprostá Tina sa jak Superwoman vrahla na tú flašku a zachránila mi ju :D...Potom Sme dorazili do Hája len po 2 hodinách a aj to počítam aj to že sme na učitelky trikrát čakali bo sme boli pred nimi asi vždy pol kilometra :D
No ale no to sme už v Háji...tsm sme sa jak malé deti postavili na most vyblili sme tie čokoládove tyčinky rýchlo zjedli a sme vyslali Tinqu na experiment aby hodila papierik cez jednu stranu mosta dole a ci doplave na tu dluhu..:D.....ale najlepšie bolo ekd jedna z učiteliek doplia Cocal-Colu a my sme sa ju pokúšali vybrať zo smetiak a normálne sa ten smetiak zvalil :D Taký trapas :D....al no to sme prežili ale potom....sa učitelky rozhodli, že pojdeme nasp5 do Turne cez les more....
Tak to keby ste nás vydeli by ste sa určite posrali :"D bo najprv rovina rovina, kotlina.....kopec...vrchy...kotlina...nižina...a takto to išlo dalej...pritom jednému sa stratil mobil....jj mobil :D...druhému vreckový nožík....tretí sa už on sám stratil ked siel na Wecko...:D...ale najlepšia bola Tina....vyšla o niečo vyššie na jeden taký balvan...a začala "Som nepremožitelná" no jo to bolo totálne ked z tamad potom nevedela zíjsť...:D...ale no ešte lepšie bolo že ked sme sa všetci STRATILI....jj stratili tak predtým sme zi začali jak maličky rozprvávat te hororove príbehy a potom sme sa bálí že či tam nebude nejaký imbecil kt. čínňha na nás :S...ale no potom sa to vysvetlilo a po 15 minutach bludenia nejako dostali na hrad ..hahah....ale aspoňže už z tamad sme poznali cestu...a nestálo to naše životy...:D
A toto bol dalsí exkluzívno lesnícko kamošovsko tulíkovku Turniansko Hájsky príbeh nenahraditelnej Narutáckej (už zase)
Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD

Photoshoot Ashlee a Vanessi

11. října 2007 v 15:41 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Celebrity
Click to view full size image

Navstevnost za minuly tyden (1.10.2007 - 7.10.2007

11. října 2007 v 15:18 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Návštevnosť
Navstevnost za minuly tyden (1.10.2007 - 7.10.2007) je:
Pondeli: 11
Utery: 22
Streda: 15
Ctvrtek: 19
Patek: 16
Sobota: 19
Nedele: 17

Celkem: 119
(KUJEEEEM Vám strašne :*)

Moje bywale vyčesané háro...:D

11. října 2007 v 15:16 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Photos
Mno tak ako no nepísala som to tu ale som bola v sobotu na svadbe a tu vám dávam obrázky ako som mala vlas.y..nič extra len žehlička....ale bolo to totálne čoveš...ne jak teraz tie more polokučery xD Ostatné sú nižšie :) A môžete pritom obdivovsť našu zelenú kúpelnu...no čo...ved v kupelke je to najlepšie osvetlenie máme tri svetla :D


1. Optický klam

11. října 2007 v 15:03 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Funny
Dívejte se se vzdálenosti asi 40-50 cm soustředěne na kříž uprostřed lebky. Pak se podívejte na nějakou jednolitou plochu (nejlépe zeď nebo papír) a trochu zamrkejte. Uvidíte lebku inverzně. Je to proto, že se tento obraz ukládá do "prvního" stupně paměti, v oblasti takzvaného smyslového ukládání.

Co o tebe povie tvoja farba?

11. října 2007 v 14:59 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  z iných blogv

Co znamenají barvy???Bílá
Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní, kteří nic neodpustí sobě ani svému okolí.


Červená
Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Své názory prosazujete, i když nemáte pravdu. Nejbližším však dokážete projevit i něžnost a srdečnost.


Černá
Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Baví je i filozofovaní, dokážou šikovně vycházet s lidmi, jsou to rození diplomati.


Fialová
Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Na své okolí i na sebe máte někdy přehnaně vysoké nároky.


Hnědá
Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivé, milé a klidné povahy. Nechybí mu lidskost a silně vyvinutý smysl pro spravedlnost, díky čemuž jej můžete jen těžko rozeznat a ocenit jeho kladné vlastnosti.


Modrá
Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhostejnost - takto by se stručně daly vyjádřit vaše vlastnosti.. Váš vnitřní svět a život je komplikovaný, toužíte mít všeho hodně, ale neděláte nic, aby jste toho dosáhli.


Oranžová
Zajímá vás svět i lidé okolo. Máte zvědavou povahu, novátorské schopnosti a ctižádostivost. Při uskutečňování svých předsevzetí jste tvrdohlaví.


Růžová
Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Váš smysl pro praktičnost života se přiklání k okrášlování sebe sama podle vlastních představ, což vám často způsobuje zklamání a problémy.


Zelená
Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Rozdáváte lásku, uzdravujete a motivujete je. Pozor ale, aby jste se příliš nevyčerpali.


Meruňková
Obnovuje, oživuje a jemně stimuluje a může rozpustit a odstranit emocionální blokády. Tento barevný odstín, který je nejblíže barvě pokožky, udržuje v proudu životní energii a zjemňuje pleť.

Žlutá
Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Je to symbol moudrosti, vysoké inteligence a myšlení. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje chápavost, schopnost kontaktu, zpracovávání zážitků a dojmů a oživuje myšlení. Působí pozitivně na paměť.

Zlatá
Dává pocit hojnosti, lesku a nadbytku. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot a zastupuje idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.


Tyrkys
Barva sebeznázornění, podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. Je to barva přátelských citů, sympatie a pospolitosti. Tyrkys může potlačit nesmělost, zdrženlivost a trému.


Indigo
Symbol mystických hranic a spirituálních sil. Zastupuje dokonalou neporušenost, skvělé zdraví, univerzální vědomí, vyrovnanost, důstojný klid, důvěru a mírumilovnost.


Šedá
Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Je schopná přizpůsobení, kombinovatelná a diskrétní. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života. Šedá leží v husté mlze, loupí rozhled a skrývá cíl.

Graphic card,...

11. října 2007 v 14:57 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Málo o mne
Ajoooj ludia......
V-v-v-v-viete co budem mať???????HAhahaah asi hej už z toho názvu xD...No Budem mať Grafickú kartu...Hurá Hurá.............atd....bo proste už by mala dojsť predvčerom (čiže v pondelok) nie v utorok ale no nem došla....nádej nevyprcháva...bo VERÍM v jakčimu....že ju kúpi...bo sme zan vytratili už 2500,- Sk a to ju ešte nemám ani v pc.....HAhaha....a to je najlepšie,....že mám najslabši grafickú kartu aká existuje...xD...hahahaahaha...ešte ani Sims mi nejde...ved no maine pc už mám asi 6 rokov....to nem žartujem !!!! už sme prežili veľmi krásne chvílky.....aj to že som už niekoľkokrát skoro vyhodila ale aj tak je to moj pituka :D....HAhahah...ale no k tomuto článku ešte asi už len tolko že Pixie to je také že nempasuje k názvu blogu takže Wikhy je s5...viem som hrozna ale.....
ZBOHOOOOM
Vaša Narutácka
Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD

Totally Spies (foto by me)

10. října 2007 v 17:02 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  pictures
Sry za kvalitu...ale ved viete ked fotím cez Tv tak mám tam tie blbé šmuhy :)...xD...a srry že sem dávam takéto od veci ale neviem už čo robiť preto potajomky berem fotrovi mobil a fotím čo sa dá xD..xD....a som to zase ja WIkhy

Hlásí sa WIkhy

5. října 2007 v 15:37 | Pixie...(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Málo o mne
Nazdar Ludkovia......
No rozmýšlala som a došla som k tomu záveru že si chcem zmeniť meno...:D...no ale dúfam že chápete ako myslím to zmeniť meno....Ešte pred asi 9 rokmi sme boli u jednej a my neviem čo robila ale fakt pomohlo lebo som mala ísť na týžden na operáciu....a že Keď sa budem volať na písmeno V ako sa volám teraz tak furt ked čo najviac budem chcieť dačo, tak sa to esplní...ale to sa my už stalo viac krát...preto som sa Rozhodla, že zahodím Wikhy a Uvotrím.......Pixie....xD....Kedže Pixie tak ma už aj tu niektorý volajú preto mi je to vyhovujúce...Ok...takže Narutácka Pixie :D
No a teraz z ktomu dnešku....Mne ked sa dostane Maroš(telocvikár) pod ruku ja ho prisám Bohu zabijem....namiesto dvoch hodínách telesnej sme mali 4........na prvej sme z ním robili kotúľe saltá a stojky...na čo som totálne pyšná lebo len ja som ich zvládala :D....a potom hodinovka vybijanej...No to vydno že 8.A.....vyhrali sme tri : nula To preto lebo sme si vymysleli jednu super taktiku a nikto na ňu nemá :D.........no a potom sme mali ísť hore na Ihrisko lebo tam je nejaký pomník a to sme mali kukať jak tam budú dávať vence ..Nuda...Ale kedže tem sprostý neviemčo z Ke si opmyslel že bude meškať tak sa Nám maroško rozhodol že si troška zabeháme :D
Troška ako troška.....Už to aj tak troška sme si skrátili asi pol Kilometrom (červená čiara ....)
To vydno že Kristi a ja sme taký experty...
Ale najlepšie na tom že každý skoro šiel potom za nami....a doplazím sa more do cieľa...koleno sa my vyvrtlo....a MAroš že "Viky ...som myslela že to budeš mať v pohode ...." no ta nechc sa ****** a potom sme mali ešte bežať...ale no tam som bola dajaka 5 bo celkom vzadu som stála.....ale nemvadí...zase ma začal bolieť slepák necítila som nohu (aj to že mám malé tramky :D) dojdem domov more tašky hodím zo som dalo zavriem sa do kúpelne a pol hodinu si len tak sedím vo vani a púštam si na mňa vodu.... Tak ma bolela hlava....že som normálne jak som vychádzala z vane potkla a hodila jedného brucháča a to boli zamknuté dvere a ešte doplaziť sa nejako sa postaviť a otvoriť ..Nejako som sa povziechala na nohy, vybrala postel prezliekla do pyžama a hodila som sa do obyvačky...zobrala Ibalgin, Paralen, horúci čaj, na hlavu som si dala tú vreckovu namočenú a pol hodinu som bez pohnutia ležala...totálne som nevládala...na nič so nemohla mysleť...a potom že zdola zvoní bratranec.....Už su tu no csii boha,...tak som sa dopazila z obývačky do detskej...mame som nakázala spraviť čaj zamkla som izbu, a za rachotu kt. išiel pod nami som sa Faaajne vyspinkala :),... Som sa zobudila o hodina a pol a už mi nič nie je spravila som si omeletu a odvtedy píšem tento ***** článok.....Ale toto marošovi nemodúustím...;-)
Papa......
Vaša Nartácka
Pixie...(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD

Chudák škrečok....

4. října 2007 v 13:04 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  z iných blogv

Ten-Ten

3. října 2007 v 15:59 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Ostatný
Postava: Ten-Ten
Počet: 7

kua ludia.....

3. října 2007 v 15:57 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Málo o mne
No awoojte moji.....
Pleazky..pomôžte mi.................plosííím...
Už fakt nemviem čo mám na tento blog pridávať...asi nie som ten správny blogr kt. dokáže mať blog aj niekoľko rokov a vždy ho mať úspešny......preto sa obraciam na Vás....vem še moj blog není vobec nejaký super...a som rada ak mi tu za deň príde 10 ludí nie jak v začiatkoch bloga tu bolo denne okolo 50 ludi...nie to nie.....lebo pred týmto som robila blog len pre návštevnosť....no kedže mi aj tak nemukazuje toplist tak nemviem koľko vás tu chodí...poreot teraz je to iné.....a oreto by som sa Vás chcela opýtať či by ste do komentíkov nem napísali čo by ste tu chceli mťa.....
Z pozdravom vaša Narutácka Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD
ČAKÁM......

Lostprophets

2. října 2007 v 17:32 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Celebrity
Zasa z mojich obľúbených skupiniek...no nem su tsrašne erotišn???
Ale Ian na JAreda nem má...:D

Navstevnost za minuly tyden (24.9.2007 - 30.9.2007)

2. října 2007 v 13:18 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Návštevnosť
Navstevnost za minuly tyden (24.9.2007 - 30.9.2007) je:
Pondeli: 13
Utery: 11
Streda: 17
Ctvrtek: 23
Patek: 38
Sobota: 25
Nedele: 29

Celkem: 156
kUJeeeem

Error...moje.....fylozofovanie...xD

2. října 2007 v 13:17 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Málo o mne
Kua...prežo na svete neexistovvala už dakedy spravedlnosť?...No skor prečo neexistuje???????????
xD......to je stráášne dlhý príbeh no mám ešte 15 minút bo sa musím vrátiť do školy na Geografický bo Filakovská ma chce zase poslať na Zemepisnú olympiáadu (z čoso som v 6. ročník vyhrala som bola na desiatom mieste z 130 dakoľkých) no a dneska už ideme cvičiť i ekd sútaž je v februáry...Maroš (náš kok.t angličtinárma v januáry posiela na anglickú olympiádu (csi boha ja ho tak nemám rada.....za jeden mesiac píšeme 4 písomky a to rpeto lebo za "dobrú" náladu.....Jooj jake mám nervy :D....No ale nie toto som chcela povedať....No dovod mojho zase exkluzívneho písania je: že sa vám chcem zveriť z mojimi exkluzívnými..xD,...známkami...No takže kamoška vravela z česka že oni nepíšu more vstupné testy....Im je jak dobre...Ja z matiky mám........1 z jednou chybou takže na to som MOOOOc pyšná (uf...prekypujem pýchou ..xD)..ale...SLovina....Uuuuuf....more ...som sa čudovala prečťo ma rodičia nezabili...bo take nezvyčajná známka...3...ked (nemchcem sa chváliť) ale zvyknem mávať jednotky...xD...ale ved to len prospeje :D...ale taká drzosť....1 dvpjka aj to z tahákom dosiahli....6 troják...desť štvorák a tri 5....:D..haha...a to sme A skupina :DAle dneska som si tú trojku opravila takým originálnym spôsobom...neviem prečo ked dnes je 2.10 tak učiťelľky to beru ako 2+10=12 a ja som v klasifikačnom 15 tak mna vyvolala na rozbor básne....no ti som horkoťažko spravila....aj ked som mala vypracované v knihe no potom tie blbé otázky že ....čo je epizeusa, kto su štúrovský básníci, a viete predstaviť....ale vaša úžasna a nenahradiťelňá Wikhy to vytiahla na 1...HAHA ..nikto nemá na mňa :D...
Teraz už o tom toľko ale chcem sa vrátiť k nedela ..xD...hlavne večer...neviem čo robiť večer tak zapnem Jetix,....(moj oblubeny program po MTV xD)a skoro z kože nevyskočím...keď zistím...že v ponedlok idú nove diely NARUTA.....more som skákala jak idiot vrieskala že OMG!....Vdaka ježiškoooooooooo......klaknem pred telku a začnem sa telke klanať a vravím jak sprostá vdaka...moje prosby boli vyslišeny :D....a v tom vojdne dnuka mama....taký šok pre nu...xD....Ale tie časti totálne úžasné...už v pondelok išli tri..tak dúfam že aj dneska pôjdu 3...Hihi..no aj už končím lebo už za minútu štvrť na dve a musím ísť...ale ešte tu strčím toplist ..:D
tak zbohom...
vaša Narutácka Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD

Tak waše devil n. 2 sa zase nudilo :D

2. října 2007 v 13:01 | Wikhy....lol....(Jared Leto 4ewa....xD....Devil n. 2...lol)xD |  Blendy
No tak sa vaše zlatučké ..(no zlatučké) stvorenie menom EWikhy zase nudilo a vytvorilo takto tento walpapper...
Názov : Me and my Idols xD
No a dúfam že okritizujete xD